Menu
×

Hakkımızda

Paşa SİYAH png

Paşa Rent A Car araç kiralama sektöründe 2008 yılından itibaren yüzyüze birebir müşteri memnuniyetine dayalı hizmet ve uygun fiyata kaliteli hizmeti sunmak amaçlı olarak kurulmuştur.

Yurt içinde sürekli müşterilerine yüksek kalitede hizmet veren Paşa Rent A Car, Sahip olduğu birçok marka ve model seçeneği ile araç kiralama konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı
ve kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunmayı benimseyen bir anlayışla hizmet sunmaktadır.

Web sitemiz internet üzerinden araç kiralamak isteyenlere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Hizmet kalitemiz uluslararası standartlarda olup, bu standartların dışında uygulama ile karşılaşılmaz.
Paşa Rent A car kurumsal anlamda faaliyet gösteren bir araç kiralama şirketidir. Bunun bir diğer göstergesi de daha önceden çalışmış olduğumuz ve halen güvenilir şekilde hizmet sunduğumuz kurumsal firmalarla işlerimizin aynı güvenilirlikte devam etmesidir.
Şirketimizin temel felsefesi müşterilerimize, en yeni model araçları, en hızlı şekilde, müşterilerimizin aleyhine herhangi bir koşul öne sürmeden araçlarını teslim etmek ve kiralama süresi boyunca 7/24 hizmet sunmaktır.

En cazip fiyatlar, sınırsız ve kaliteli hizmet garantisi ile Trabzon ve Çevre Bölgelerin tamamında kusursuz hizmet vermekteyiz.

Paşa Oto Kiralama (Paşa Rent A Car) ’nın müşterilerine sunduğu bu hizmetler arasında güvenlik her zaman ilk sırada yer almaktadır. Bu nedenle kiralamaya sunulan tüm araçların periyodik bakımları büyük bir titizlikle takip edilmekte, tüm araçlar her kiralama sonrası kontrolden geçirilmekte ve en küçük ayrıntısına kadar incelenerek bir sonraki müşterisine hazırlanmaktadır.

Paşa Oto Kiralama, müşterilerine günlük-haftalık-aylık (şoförlü &şoförsüz) araç kiralama hizmeti vermektedir.

Farkımıza şahit olmak için ve Güvenli-Güvenilir Araç Kiralamak İçin Doğru Adrestesiniz. Güvenli – İhtiyaçlara karşılık veren – Şoförlü veya Şoförsüz Araç Kiralama Hizmeti İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun aracı, en uygun fiyatlarla size temin edelim. Müsteri Odaklı hizmetimiz ile 7-24 saat Sorunsuz Hizmet.

Sitenin Tüm Hakları Saklıdır Paşa Rent A Car Trabzon. Trabzon Oto Kiralama

Hemen Yaz
Size Yardımcı Olalım